Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam přihlášených dětí od října 2015

Podzimní "Školička bruslení České Budějovice"
Seznam přijatých dětí od 04.10.2015 :

 

01.Panská Magdaléna 2008

02.Panský Michal 2010

03.Sládeček Filip 2009

04.Šlapáková Anička 2009

05.Bačová Karolína 2011

06.Šlapáková Ema 2011

07.Kyrian Petr 2008

08.Kyrian Jaroslev 2009

09.Kyrian Ivo 2011

10.Bláha Jan 2010

11.Kořenský David 2009

12.Kořenská Veronika 2011

13.Eiselt Samuel 2010

14.Palíšek Lukáš 2010

15.Laszák Lukáš 2011

16.Jezbera Jakub 2009

17.Dědek Eliáš 2009

18.Janoušková Lucie 2009

19.Heindlová Lucie 2009

20.Opekar Jan2009

21.Tibitanzlová Claudie 2009

22.Doško Kryštof 2010

23.Šrámková Ellen 2010

24.Muchnová Sára 2010

25.Dvořáková Šárka 2011

26.Ujhelyi Martin 2011

27.Nováková Anežka 2008

28.Pacík Jonáš 2011

29.Vrchota Samuel2011

30.Soukupová Anastazie 2010

31.Vašek Petr 2011

32.Kodym Josef 2008

33.Kodym Prokop 2010

34.Garabik Marek 2009

35.Bílková Hana 2009

36.Novotný Ladislav 2011

37.Boudová Veronika 2009

38.Dolejš Dominik 2008

39.Tlachač Josek 2011

40.Beranová Markéta 2008

41.Bezemek Daniel 2010

42.Průdek Vilém  2011

43.Juriga Petr 2009

44.Hruška Michal 2011

45.Jurigová Lucie 2009

46.Karták Václav 2010

47.Vondruška Dominik 2008

48.Vondruška Michal 2011

49.Ulmanová Šárka 2009

50.Kostka Lukáš 2010

51.Šachlová Simona 2010

52.Rajdl Tomáš 2011

53.Rousová Viktorka 2009

54.Baláková  Eliška 2011

55.Nůsková Klára 2011

56.Statečný Matěj 2009

57.Statečný Šimon 2011

58.Majerová Barbora 2011

59.Klíma Matěj 2010

60.Štěpková Karolína 2010

61.Kočková Klára 2011

62.Nováková Tereza 2011

63.Šenkýř Šimon 2010

64.Rysová Hana 2011

65.Rysová Markéta 2008

66.Pánek Maxmilián 2009

67.Brožovská Nikola 2008

68.Nouzová Tereza 2010

69.Květoňová Lucie 2010

70.Zelenková Magdalena 2009

71.Kořenář Miroslav 2011

72.Kořenářová Adriana 2009

73.Knetl Vít 2010

74.Krejcarová Klára 2008

75.Papežík Jan 2009

76.Vaková Jana 2010

77.Děkanová Nikol 2011

78.Jackov Nella 2011

79.Čejková Kateřina 2010

80.Smrž Adam 2011

81.Semančík Richard 2009

82.Semančíková Eva 2011

83.Weinpold Ondřej 2011

84.Kožešník David 2009

85.Hubáček Šimon 2009

86.Zahradníková Lara 2011

87.Smolík Petr 2011

88.Kmoch Tomáš 2011

89.Šantín Dominik 2009

90.Nevšímal Lukáš 2011

91.Postlová Tereza 2010

92.Farková Lucie 2011

93.Vokůrková Anna 2008

94.Svoboda Ondřej 2008

95.Bárta Matyáš 2009

96.Petrů Daniel 2008

97.Petrů Tomáš 2011

98.Korec Jiří 2010

99.Skopík Matyáš 2008

100.Skopík Tadeáš 2008

101.Belešová Klára 2010

102.Kadlec Kryštof 2008

103.Chocholová Laura 2009

104.Rusová Stella 2008

105.Vobr Mikuláš 2009

106.Matoušková Aneta 2009

107.Krejcarová Klára 2008

108.Rybák Jan 2008

109.Rybáková Alžběta 2010

110.Rybák Karel 2010

111.Eiseltová  Tereza 2008

112.Viková Nora 2010

 

Aktualizace : 24.IX.2015

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
.