Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam přijatých dětí od ledna 2017

07.12.2016 - Do nového běhu Školičky bruslení od ledna 2017 není již možno dítě přihlásit - kapacita je ze 100% naplněna.

 

Seznam přijatých dětí Školičky bruslení od ledna 2017 :

Bendíková Ela
Bílek Miroslav
Boháčová Barbora
Boháčová Hana
Blozman Tomáš
Caio Eras
Čížková Eliška
Dědek Eliáš
Dědková Julie
Dědouchová Sofie
Doležal Šimon
Doško Kryštof
Farková Lucie
Fiedor Richard
Filip Jaroslav
Hlavinka Lukáš
Hlavinková Ema
Hučík Patrik
Jackov Nella
Jánský Alexandr
Jezbera Jakub
Jezberová Julie
Klorová Yveta
Kočková Klára
Kodada Alex
Kořenská Veronika
Kořenský David
Květoňová Lucie
Lavička Oliver
Lukáš Ondřej
Luksch Eliáš
Luksch Štěpán
Marková Veronika
Muchnová Sára
Nůzková Klára
Opekar Jan
Pastorková Karolína
Pavlíček Jan
Pech Ondřej
Průdek Valerián
Průcha Roman
Stejskal Tomáš
Šachlová Simona
Šindelář Milan
Štěpková Karolina
Štifterová Karolina
Turečková Markéta
Vaková Valentina
Velková Petra
Vestra Julie
Vondráček Štěpán
Zánová Kristýna
Zelenková Magdalena
Postlová Tereza
Kořenář Miroslav
Jánková Kristýna
Janek Petr
Maurenc Jakub
Kovářová Zuzana
Hoch Miroslav
Tvaroh Filip
Líbal Matyáš
Homer Matyas
Homerová Justýna
Vítovec Antonín
Haragal František
Kaňka Ondřej
Svoboda Jan
Vokůrková Marie
Jehlíková Maja
Babouček Ondřej
Rajdl Tomáš
Kokešová Barbora
Součková Karolína
Petrová Zita
Černá Laura
Maroušek Daniel
Vítovec Tomáš
Nová Andrea
Průchová Kateřina
Šimek Adam
Vojtěch Michal
Břešťák Pavel
Hála Adam
Nahodil Matyáš
Glaserová Viktorie
Zýková Stella
Zýka Adam
Tomšů Filip
Vinkler Pavel
Mileret Jan
Šadková Linda
Korec Jiří
Jircháč Marek
Kubla Amelie
Scheichel Vojtěch
Bek Adam
Bek Lukáš
Trazník Jakub
Fučík Richard
Šíma Karel
Srpková Sofie
Sehadová Layla
Krátká Aneta
Kostka Lukáš
Šlapáková Anna
Šlapáková Ema
Příhoda Adam
Příhodová Sofie
Ksandrová Amélie
Beránková Eliška
Vychytil Martin
Bican Daniel
Maléř Alfréd
Kačerovský Kryštof
Suchánek Tomáš
Suchánek Jiří
Kočková Klára
Lukáš Ondřej
Mahovská Vára
Grguričová Olga
Grgurič Tuga
Hauser Zdeněk
Lavička Oliver
Havlová Lucie
Vízner Matyáš
Cejpková Hana
Kříž Matěj
Bednářová Natálka
Hubka Lukáš
Scheinostová Iva
Scheinost Vít
Bednářová Anete
Kmoch Tomáš
Tesař David

Aktualizace : 07.12.2016

Do školičky je možné hlásit děti narozené v roce 2010, 2011, 2012, 2013. Jiné ročníky se nemohou školičky účastnit.

...............................................................................................

 

 

.